Solitaire TriPeaks Garden

Solitaire TriPeaks Garden

Solitaire TriPeaks, çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kullanılabilen bir solitaire oyunudur. Solitaire TriPeaks, Çevrimiçi Kart Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bu etkileşimli oyun 725 Oyun topladı ve dünya çapındaki tüm oyun oyuncularının% 80'i bu oyunu hesaplarında oynadı. Solitaire TriPeaks'in amacı, açık alanları yığının üstündeki kartlarla eşleştirerek üç kart destesi oluşturmaktır. Oyuncular, diğer kartların yanında olsa bile destelerinin altındaki herhangi bir kartı istedikleri zaman çıkarabilirler. Sabrınızın test edileceği yer burasıdır; Oyuncuların ödül kazanmaya çalıştıkları aynı Solitaire oyununa sahip birkaç yuvarlak masa var.

Game of Solitaire TriPeaks'te amaç, boşlukları renklerine göre yığının tepesindeki kartlarla eşleştirerek bir kart yığını oluşturmaktır. Bir oyuncunun kart destesinde oluşturmaya çalıştığı bir kart için boş alanı yoksa, o kart destesinden bir joker kart seçmelidir. Seçilen joker kart zaten destede bulunan bir kartsa, seçilen kartın desteden seçilen kartlardan biri olması gerekir. Bu destede yalnızca aynı türden kartlar sayılabilir, bu nedenle örneğin, yedi buçuk kart destesinden oluşan bir desteden oluşan bir desteyi oluştururken iki tür kart kullanmanız gerekir.

Bu oyun bilgisayara karşı da oynanabilir. Solitaire TriPeaks'in bu özellikle tasarlanmış sürümleri vardır. Bununla birlikte, oyunu bir program kullanarak oynamanın önemli bir noktası, yalnızca bir kazanan el olduğudur - bir bilgisayara karşı birden fazla oyun oynayamazsınız. Solitaire TriPeaks Garden bilgisayarda oynanabilecek en zorlu ve eğlenceli oyunlardan biridir. Oyunu gerçekten yenebileceğinizden emin olmak için programı kullanmadan önce denemeniz önerilir.

Yorumlar
3 + 1 = ?